Am nevoie si de parerea ta.
Am ales trei modele de incaltaminte.
Imi plac toate, asa ca imi este foarte greu sa ma hotarasc.

Toate au talpa joasa. Primele doua sunt confectionate din piele ecologica in exterior, interiorul este din material textil si piele ecologica .

Al 3-lea model este confectionat din material textil incorporat in silicon si au talpa usoara turnata. Se inchid cu capse in lateral.

Eu ce aleg?
Greu!

model 1

model 2

model 3

Tie ce model iti place?

Comments

22 thoughts on “Tie ce model iti place?

  • 02/10/2011 at 3:32 PM
    Permalink

    Mie-mi place tare al doilea model 🙂 Deci eu zic sa mergi pe modelul 2. Sa-ti faci poza cu perechea aleasa

    Reply
  • 02/10/2011 at 3:33 PM
    Permalink

    Nr. 2 imi place foarte tare. Culoare calda si lantul e fain. Nr 1 imi par cam comune, am tot vazut. Apreciez enorm ca-s din piele ecologica si te felicit pentru alegerea asta.

    Reply
  • 02/10/2011 at 3:36 PM
    Permalink

    Al doilea,fiindca e o combinatie intre am ceva in cap si stiu sa ma distrez.Restul mi se par exagerate. Problem solved.

    Reply
    • 04/10/2011 at 12:11 AM
      Permalink

      Interesanta perspectiva. 🙂
      Smart boy! 🙂

      Reply
  • 02/10/2011 at 3:53 PM
    Permalink

    cel de-al doilea model imi place mai mult. se gasesc capse ca si cele aplicate pe primul model…le poti achizitiona si aplica la dorinta pe orice gheata 🙂 iti doresc alegere usoara si o seara linistita 🙂

    Reply
    • 04/10/2011 at 12:09 AM
      Permalink

      Nu stiam ca pot sa gasesc astfel de capse sa le aplic. Dar unde? Multumesc. :*

      Reply
    • 04/10/2011 at 12:07 AM
      Permalink

      Pentru noroi imi fac si mie cu ochiul. 🙂

      Reply
  • 02/10/2011 at 5:23 PM
    Permalink

    Cu toate ca ma alatur cu intarziere, modelul DOI!!! Este singurul care te si avantajeaza si cu care iti sta foarte bine! deci, POZEEEEEEEEE! :*

    Reply
    • 04/10/2011 at 12:11 AM
      Permalink

      Pun si poze, stai sa ajunga cizmele. Pana atunci imi repar si camera care e stricata de vreo doua saptamani. 🙁

      Reply
  • 02/10/2011 at 7:06 PM
    Permalink

    primul model e frumos..dar si al doilea..pentru tine as alege al doilea model

    Reply
  • 02/10/2011 at 7:55 PM
    Permalink

    Primul, daca vrei sa fii o cowgirl de fite. Al doilea, daca vrei sa fii gen Ladi Gaga. Cred ca se intelege care imi place.

    Reply
  • 02/10/2011 at 7:56 PM
    Permalink

    De fapt, al treilea e daca vrei sa fii gen Ladi Gaga. My mistake! 😀

    Reply
  • 02/10/2011 at 10:32 PM
    Permalink

    Al doilea model este super, culoarea este minunata, plus ca sunt foarte comode!

    Reply
    • 04/10/2011 at 12:10 AM
      Permalink

      Sper ca am comandat si numarul potrivit. Tinand cont ca le-am luat de pe un site am ceva emotii pana ajung la mine. Stii cum e la ghete, pantofi sau cizme. Uneori sunt prea strimte sau prea late, desi aparent numarul pare in regula. 🙂

      Reply
  • 03/10/2011 at 1:39 PM
    Permalink

    Perechea cu numarul 2 arata foarte bine, dar ia in calcul si aspectul practic, indeplinit cu succes de perechea cu numarul 3, in speta vine toamna si vor incepe ploile.

    Reply
  • 04/10/2011 at 12:07 AM
    Permalink

    Multumesc frumos pentru sfaturi. Am ales modelul 2.
    Nu m-am putut abtine si am luat si cizmulitele cu nr 3. Asa cum scrie Sorana, m-am gandit ca sunt in regula pentru ploiele inerente toamnei.

    Reply
  • 06/10/2011 at 10:14 PM
    Permalink

    Au ajuns cizmele, sunt superbe. 🙂 Am sa fac si fotografii :))

    Reply