Anul trecut mi-am petrecut martisorul in spital. Nu a fost o experienta prea amuzanta, dar a trebuit sa stau legata de masinarii si cuminte cu branula in mana ca altfel puteam sa o mierlesc.
Pentru ca norii de tzigara roiau aseara in camera innainte sa adorm, m-am gandit ca ar fi bine sa las geamul deschis. Si l-am tot laaasat pana azi-dimineata. Proasta idee! Toata ziua m-a durut un pic in gat; am crezut