Aventura spitaliceasca si panica recunoasterii conditiei umane Anul trecut mi-am petrecut martisorul in spital. Nu a fost o experienta prea amuzanta, dar a trebuit sa stau legata de masinarii si cuminte cu branula in mana ca altfel puteam sa o mierlesc.
Back Da, da! Sunt aici acum :P:P:P Ce ai spus? Cum unde? Stii ultimul post in care ma plangeam de amigdale…