Aventura spitaliceasca si panica recunoasterii conditiei umane Anul trecut mi-am petrecut martisorul in spital. Nu a fost o experienta prea amuzanta, dar a trebuit sa stau legata de masinarii si cuminte cu branula in mana ca altfel puteam sa o mierlesc.