Am avut o perioada dupa adolescenta cand imi era teama de ploaie; pana cand, intr-o zi am revenit la sentimente mai bune, amintindu-mi ca ploaia este doar apa. Mi-ar placea sa facem dragoste sub picaturile ploii de vara, sa am
In asentimentul ploii, astazi am avut un model echipat corespunzator, cu pelerina si umbrela. Numele lui este Alex si este de o naturalete si spontaneitate de admirat.
Marti. Ceasul suna, ma trezesc, ma invart prin casa. E prea devreme. Afara intunericul imi bantuie porii, iar ploaia care loveste asfaltul ma sperie. Patul ma atrage cald, calm, in soapte dulci.