“Vine vara, trece vara….” Era un cantec….. A trecut ceva timp. Ma simt stinghera si….curioasa?!? Astept sa plec iar…. Trebuie sa citesti:Dieta prin post - intoarcerea la esentaDe la foame la post intermitent cu iubireArta macelaritului - fila din istoria medicineiIarComments Etichetat pe:iubire poveste prieteni viata vorbe frumoase