Sighisoara, 25 Iunie 2011. In cetate am descoperit o casa primitoare. Pisicuta si florile au lasat usa deschisa oaspetilor. 🙂 Click pe poze sa le vezi mai mari. Trebuie sa citesti:Muzeul Comunismului din HunedoaraRohia din dragoste pentru RomaniaDe la foame la post intermitent cu iubireFotografia zileiComments Etichetat pe:oras medieval pisica Romania sighisoara