Setea amintirii si o intrebare In saptamanile ce au trecut am poposit in cateva paduri, am mers la pescuit la un lac, am cules zmeura din belsug si m-am bucurat de natura salbatica. Toate materialele realizate le veti citi pe CalatorInRomania.com