Cum scriam si alta data, daca timpul ne este potrivnic mersului pe munte, aducem muntele la noi, in inima Bucurestiului, ca sa ne bucuram impreuna, in acordurile magice ale chitarii de imnurile prieteniei invatate pe creste. Oameni din garda veche
„Chitara este regina”, cum spune Tica Lumanare, fondatorul trupei Karma. Asa ca luni seara am fost sa o ascult, intr-un club din Bucuresti, in care trupa Karma are concert o data pe luna.
Soarele mai straluceste, dar pana la munte mai avem de mers….. Si daca muntele nu vine, il aducem invaluit in acordurile unui folk nebun in cluburile din Bucuresti. Ca sa ne putem bucura impreuna, prieteni si necunoscuti de candoarea muzicii